Naszą misją jest zapewnienie bezpieczeństwa i ułatwienie życia codziennego naszym klientomAktywny Ozon - ozonowanie Kraków

Nasza misja - Dlaczego my?

Firma Krakowskie Centrum Czystości Cleaner powstała dla Was i dla Was ją tworzymy, aby pomagać Wam w życiu codziennym i w biznesie. Chcemy abyś po skorzystaniu z naszych usług mógł poczuć się bezpiecznie i żebyś mógł to bezpieczeństwo zapewnić swoim bliskim i współpracownikom.

Równie ważne jest dla nas zapewnienie naszym klientom większego komfortu w życiu codziennym. Realizujemy to poprzez wykorzystanie nowoczesnych rozwiązań w dezynfekcji pomieszczeń, ale też poprzez realizację usługi profesjonalnego sprzątania. Aktywny Ozon to usługa profesjonalnej dezynfekcji, usuwanie przyczyn alergii, usuwanie zapachów i szkodliwych substancji z powietrza, odświeżanie mieszkań i dezynsekcja.

Rozwiązujemy Twoje problemy

W obecnych czasach problemem, który dotyczy zarówno dorosłych ja i dzieci są alergie - na sierść zwierząt, roztocza, pyłki roślin i inne alergeny. Leczenie często bywa nieskuteczne. Co więcej, jeśli leczenie działa to objawy ustępują tylko wtedy, gdy na stałe zażywamy leki a tym samym obciążamy nasz organizm: nie likwidujemy bowiem przyczyny choroby czyli np. grzybów chorobotwórczych znajdujących się w pomieszczeniach ani krążących w powietrzu zarodników. Podobnie w przypadku roztoczy kurzu domowego, które znajdują się w pościeli, materacach, dywanach i różnych materiałach i wydalają odchody wywołujące alergie. Dopiero ich zabicie może spowodować, że alergik pozbędzie się objawów choroby. Tak właśnie działa Aktywny Ozon likwiduje przyczyny alergii i poprzez to pomaga ludziom pozbyć się objawów choroby. Dlatego właśnie połączyliśmy sprzątanie z dezynfekcją, aby w kompleksowy sposób zadbać o naszych klientów.

Chcesz aby w Twoim samochodzie, domu, miejscu pracy czy dowolnym innym pomieszczeniu unosił się zapach świeżości? Chcesz pozbyć się nieprzyjemnych zapachów, zalegającego dymu, roztoczy i innych szkodliwych substancji? Dobrze trafiłeś! Stosowany przez na Aktywny Ozon neutralizuje przykry odór i sprawia, że przebywanie w danym miejscu na nowo jest przyjemne!

A co z koronawirusem?

Epidemia Covid-19 wywołana przez koronawirusa SARS-Cov-2 doświadczyła nas wszystkich, ale nasze życie może stać się bezpieczniejsze gdy dbamy o siebie i bierzemy odpowiedzialność za inne osoby nie tylko obce, ale także członków rodziny, znajomych, współpracowników. Okresowa dezynfekcja pomieszczeń stanowi jeden z przejawów dbania o bezpieczeństwo własne i innych. Dlatego u nas dezynfekcja przebiega w warunkach kontrolowanych przez specjalistów i przy zastosowaniu certyfikowanego sprzętu po to abyś mógł poczuć się bezpiecznie.

 

Dla firm wystawiamy certyfikaty poświadczające profesjonalnie przeprowadzone zabiegi Aktywnym Ozonem. Certyfikat można powiesić w widocznym miejscu, aby klienci i kontrahenci widzieli, że Twoja firma jest miejscem, w którym bezpieczeństwo stoi na pierwszym miejscu.

 

Zadzwoń i bezpłatnie skonsultuj się z naszym ekspertem, który doradzi Ci jak pozbędziesz się problemu

 

 503 716 928