Alergia stanowi problem dla wielu osób w każdym wieku

Pozbądź się uciążliwych alergenów - Aktywny Ozon Kraków i Małopolska

Praktycznie każdy z nas ma w swoim otoczeniu osoby cierpiące na alergie a więc reakcję nadwrażliwości na obecny w środowisku czynnik wywołujący alergię, który u osoby zdrowej nie wywołuje żadnych objawów. Statystyki pokazują, że na choroby alergiczne cierpi nawet 40% Polaków, a prognozy na następne lata są bardzo pesymistyczne i przewidywany jest coroczny ciągły, znaczy wzrost liczby alergików. Neutralizacja alergenów, a więc usuwanie przyczyn alergii jest jednym z najskuteczniejszych metod radzenia sobie z tym problemem.

Na alergie chorują zarówno dzieci i młodzież jak i dorośli w każdym wieku i każdej płci. Niestety objawy potrafią być bardzo męczące i prowadzą do znacznego pogorszenia jakości życia osób dotkniętych tą przypadłością. Do najpowszechniejszych alergii należą alergiczny nieżyt nosa (katar sienny) i astma oraz alergie pokarmowe, ale dość często spotyka się także alergie na roztocze kurzu domowego i alergie na sierść zwierząt domowych. Niestety stosowanie samo stosowanie leków przeciwhistaminowych i kortykosteroidów, a więc dwóch podstawowych leków rutynowo stosowanych w leczeniu objawów alergii nie usuwa przyczyn, a tylko zmniejsza nasilenie objawów występujących po ekspozycji na czynnik wywołujący alergię. Zwykle po zaprzestaniu stosowania leków objawy wracają, a często stosowanie leków jest nie wystarczające do całkowitego pozbycia się objawów choroby więc pacjenci mimo, że zażywają leki to nie mogą normalnie funkcjonować, a alergia spędza im sen z powiek. Dlatego my proponujemy skuteczne rozwiązanie pomagające w zwalczaniu tej przykrej przypadłości.

Co mówi na ten temat nauka?

Badania naukowe pokazują, że ozonowanie jest niesłychanie skuteczne w neutralizacji wszystkich alergenów. Zarówno tych znajdujących się w powietrzu jak ma to miejsce w przypadku pyłków roślin oraz zarodników grzybów alergogennych takich jak na przykład Alternaria, Aspergillus, Cladosporium i Penicillium.i wszystkich innych zarodników (spor), jak i znajdujących się w ubraniach, pościeli, w dywanach i w tapicerkach samochodów odchodów roztoczy kurzu domowego. Tak samo wysoce skuteczny Aktywny Ozon okazuje się w przypadku zwalczania alergenów występujących na sierści kotów, psów i innych zwierząt domowych.

Alergiku poznaj 11 zaleceń pozwalających zmniejszyć nasilenie objawów alergii

Co ważne Aktywny Ozon neutralizuje nie tylko czynniki bezpośrednio wywołujące reakcje alergiczne, ale też ich przyczyny! Zabijane są roztocza kurzu domowego wydalające powodujące alergie odchody a także niszczone są znajdujące się w powietrzu grzyby produkujące unoszące się w powietrzu alergeny!

 

Pomóż sobie, swoim bliskim i dzieciom pozbyć się przykrych objawów alergii!

 

Zadzwoń i bezpłatnie skonsultuj się z naszym ekspertem, który doradzi Ci jak pozbędziesz się problemu

 

 503 716 928