Ozonowanie Aktywnym Ozonem w Krakowie i okolicach - bezpieczna dezynfekcja, usuwanie przykrych zapachów, skuteczna neutralizacja alergenów i usuwanie insektów

 

Uwaga koronawirus!

Dezynfekcja Aktywnym Ozonem to bezpieczna, ekologiczna i niesłychanie skuteczna metoda dezynfekcji powierzchni, samochodów, mieszkań domów i pomieszczeń użytkowych Aktywny Ozon skutecznie niszczy i unieszkodliwia drobnoustroje, wirusy (w tym koronawirusa SARS-CoV-2 wywołującego chorobę COVID-19), bakterie, grzyby, roztocza i mykoplazmy.

 

PROMOCJA * -50% * na odgrzybianie klimatyzacji samochodu przy skorzystaniu z dowolnej usługi ozonowania pomieszczenia lub sprzątania!

 

Zadzwoń i bezpłatnie skonsultuj się z naszym ekspertem, który doradzi Ci jak pozbędziesz się problemu

 

 503 716 928 

 

Aktywny Ozon to skuteczna dezynfekcja

Ozonowanie mieszkania, domu, biur, i innych pomieszczeń użytkowych to skuteczna dezynfekcja. Ozonowanie usuwa niebezpieczne dla zdrowia i życia patogeny i sprawia, że możesz poczuć się bezpiecznie.

Wystawiamy certyfikaty - możesz powiesić go na ścianie, a Twoi klienci zobaczą, że dbasz o ich bezpieczeństwo!

Aktywny ozon to odgrzybianie klimatyzacji samochodowej

Nie trać czasu w kolejkach - to my przyjeżdżamy do Ciebie!

Aktywny Ozon neutralizuje przykre zapachy

Zapach dymu papierosowego, zapach farb i lakierów, zapach spalenizny i inne nieprzyjemne zapachy, od których chcesz się uwolnić nie mają szans!

Aktywny Ozon usuwa alergeny

Każdy alergik wie jak ważne jest żeby chociaż na chwilę pozbyć się objawów alergii. My usuwamy przyczynę alergii z Twojego domu!

Aktywny Ozon usuwa insekty

Chcesz się pozbyć moli, pluskiew albo mrówek? Ozonowanie jest dla Ciebie najlepszym rozwiązaniem!

 

 

Dlaczego warto wybrać naszych ekspertów?

 

Doświadczeni profesjonaliści

Nasi eksperci mają wiedzę praktyczną i nieustannie się doszkalają na kursach i seminariach. Mamy w zespole naukowca, który czuwa nad tym aby ozonowanie było przeprowadzane profesjonalnie i skutecznie!

Dbamy o Twoje bezpieczeństwo

Ozonowanie wymaga zachowania zasad bezpieczeństwa na każdym etapie przeprowadzania procedury, do czego wykorzystujemy profesjonalne detektory ozonu. Po zakończeniu ozonowania sprawdzamy stężenie ozonu w pomieszczeniu i upewniamy się, że możesz bezpiecznie wejść do pomieszczenia.

Certyfikowany sprzęt wysokiej jakości

Dysponujemy niespotykanie wydajnymi generatorami Aktywnego Ozonu, a co najważniejsze generatorami produkującymi czysty i bezpieczny gaz dezynfekujący. Nasze generatory pozwalają na dezynfekcję samochodów, karetek, gabinetów lekarskich, weterynaryjnych przedszkoli, hal produkcyjnych, mieszkań i innych innych pomieszczeń wraz z przedmiotami.

Postaw na ekspertów i zamów usługę ozonowania Aktywnym Ozonem!

Zaufały nam setki klientów

Aktywy Ozon - ozonowanie Kraków - opinie

 

 

Aktywny Ozon to jedna z najbardziej reaktywnych form tlenu składająca się z trzech połączonych niestabilnymi wiązaniami atomów tlenu (O3 - tritlen). W normalnych warunkach jest on niebieskawym gazem nieco cięższym od powietrza. Dzięki swojej dużej aktywności i zdolności do utleniania struktur organicznych oraz wiązania się ze związkami chemicznymi ma on niecenione właściwości, które wykorzystujemy aby codziennie rozwiązywać problemy naszych klientów. Ze względu na jego dużą aktywność możliwości zastosowania są bardzo duże. Aktywny Ozon skutecznie neutralizuje wszystkie drobnoustroje i patogeny z którymi ma styczność, usuwa zapachy wraz z przyczynami i niechciane insekty z pomieszczeń. Alergeny są strukturami organicznymi, a więc mogą być skutecznie zneutralizowane przez działanie na nie ozonem uwalniając alergików od objawów choroby. Także przykre zapachy łączą się z aktywnym ozonem i są zamieniane na inne bezwonne substancje. Ze względu na dużą zdolność penetracyjną używany przez nas gaz usuwa nie tylko objawy alergii i przykre zapachy, ale także ich ich źródła.

Co to jest ozon i jakie ma właściwości? Przeczytaj więcej na naszym blogu